Są sytuacje, w których chcemy z jednej strony wykorzystać światło celem doświetlenia pomieszczenia, a z drugiej wydobyć z niego dekoracyjne walory. Czy da się to zrobić we w miarę prosty sposób? Okazuje się, że jak najbardziej. Można sięgnąć chociażby po listwy sufitowe, których popularność systematycznie rośnie. Różnią się one wyraźnie od zdecydowanej większości lamp sufitowych, o czym decyduje przede wszystkim ich specyficzna konstrukcja.

Czym wyróżnia się ona na tle innych wariantów oświetlenia? Idealna w nowoczesnym wnętrzu Listwa sama w sobie ma dekoracyjny charakter. Jej kształty sprawiają, że sama jej obecność w przestrzeni bliskiej sufitowi podnosi walory wizualne wnętrza. Miejmy na względzie, że listwa pasuje optymalnie do wnętrz nowoczesnych. Tam, gdzie pojawiają się akcenty modernistyczne można śmiało sięgać po takie uzupełnienie oświetlenia.

Wbudowane w listwy diody ledowe powodują, że na sufit padają snopy światła, co robi doskonałe wrażenie. Jednocześnie w pomieszczeniu nie jest nigdy zbyt ciemno. Świetlna dekoracja Oczywiście listwa sufitowa z diodami LED nigdy nie zastąpi pełnowartościowego oświetlenia. Będzie ona jednak świetnie dekorować pomieszczenie, idealnie podkreśli między innymi nieregularną fakturę ścian, która jest coraz częściej stosowana.

Ozdobne tynki dobrze wyglądają w świetle dziennym, więc dlaczego nie podkreślić ich charakteru także po zmroku? Rozwiązania takie jak listwy sufitowe dają takie możliwości i jednocześnie są coraz łatwiej dostępne w ramach rynkowej oferty.