Tradycyjne lampy wiszące, lampy podłogowe czy biurkowe? To już przeszłość! Postaw na nowoczesne oświetlenie, które jest nie tylko bardzo efektowne, ale również praktyczne.

Oprawy natynkowe

Oprawy natynkowe to jeden z najpopularniejszych rodzajów oświetlenia. Doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Oprawy natynkowe eksponują przestrzeń, wobec czego idealnie sprawdzą się np. w salonie dla wyeksponowania przestrzeni wypoczynkowej. Oprawy natynkowe zapewniają wysoką jakość oświetlenia. Są niezwykle proste w montażu, a dodatkowo energooszczędne. Oprawy natynkowe o różnych kształtach i w dowolnej kolorystyce można nabyć zarówno w dobrych sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Oprawy sufitowe

Oprawy sufitowe są współcześnie jednym z najpopularniejszych rodzajów oświetlenia. Z powodzeniem zastąpiły tradycyjne lampy sufitowe. Oprawy natynkowe są niezwykle dyskretne.

Ich montaż nie wymaga wiele wysiłku. Ten rodzaj oświetlenia sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, na przedpokoju, salonie i sypialni zaczynając, na kuchni i łazience kończąc.

Fikuśne żyrandole i ciekawe rozwiązania oświetleniowe

Współcześnie, decydując się na tradycyjny rodzaj oświetlenia w postaci lamp wiszących, zwracamy ogromną uwagę na wygląd samej lampy. W ofercie sklepów stacjonarnych i internetowych możemy odnaleźć bardzo szeroki wybór fikuśnych i niezwykle nowoczesnych lamp wiszących. Lampy te pełnią nie tylko funkcję oświetleniową, ale również dekoracyjną. Często stanowią podstawowy element aranżacyjny pomieszczenia. Do jednych z ciekawszych rodzajów nowoczesnego oświetlenia sufitowego trzeba zaliczyć plafony sufitowe o niezwykle designerskich kształtach i nowoczesnych formach. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem oświetleniowym są downlighty. To rodzaj oświetlenia montowanego w suficie. Współczesne oświetlenie sufitowe zachwyca nas nie tylko designem, ale również wykonaniem. Większość nowoczesnych lamp wykonana jest z ciekawych, często łączonych materiałów takich jak miedź, szkło, aluminium, czy stal.