Oświetlenie nowoczesne

Tradycyjne lampy wiszące, lampy podłogowe czy biurkowe? To już przeszłość! Postaw na nowoczesne oświetlenie, które jest nie tylko bardzo efektowne, ale również praktyczne.

Oprawy natynkowe

Oprawy natynkowe to jeden z najpopularniejszych rodzajów oświetlenia. Doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Oprawy natynkowe eksponują przestrzeń, wobec czego idealnie sprawdzą się np. w salonie dla wyeksponowania przestrzeni wypoczynkowej. Oprawy natynkowe zapewniają wysoką jakość oświetlenia. Są niezwykle proste w montażu, a dodatkowo energooszczędne. Oprawy natynkowe o różnych kształtach i w dowolnej kolorystyce można nabyć zarówno w dobrych sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Oprawy sufitowe

Oprawy sufitowe są współcześnie jednym z najpopularniejszych rodzajów oświetlenia. Z powodzeniem zastąpiły tradycyjne lampy sufitowe. Oprawy natynkowe są niezwykle dyskretne.

Ich montaż nie wymaga wiele wysiłku. Ten rodzaj oświetlenia sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, na przedpokoju, salonie i sypialni zaczynając, na kuchni i łazience kończąc.

Fikuśne żyrandole i ciekawe rozwiązania oświetleniowe

Współcześnie, decydując się na tradycyjny rodzaj oświetlenia w postaci lamp wiszących, zwracamy ogromną uwagę na wygląd samej lampy. W ofercie sklepów stacjonarnych i internetowych możemy odnaleźć bardzo szeroki wybór fikuśnych i niezwykle nowoczesnych lamp wiszących. Lampy te pełnią nie tylko funkcję oświetleniową, ale również dekoracyjną. Często stanowią podstawowy element aranżacyjny pomieszczenia. Do jednych z ciekawszych rodzajów nowoczesnego oświetlenia sufitowego trzeba zaliczyć plafony sufitowe o niezwykle designerskich kształtach i nowoczesnych formach. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem oświetleniowym są downlighty. To rodzaj oświetlenia montowanego w suficie. Współczesne oświetlenie sufitowe zachwyca nas nie tylko designem, ale również wykonaniem. Większość nowoczesnych lamp wykonana jest z ciekawych, często łączonych materiałów takich jak miedź, szkło, aluminium, czy stal.